Ubezpieczenia grupowe dla firm Nowy Sącz

Ubezpieczenia Grupowe

Oferujemy dopasowane do potrzeb ubezpieczenia grupowe dla firm z Nowego Sącza i okolic.

Bezsporną zaletą każdego ubezpieczenia grupowego zawartego przez pracodawcę, jest szeroki zakres ochrony i niska składka – dużo niższa niż w umowie indywidualnej. Ubezpieczenie takie jest dostępne już od 3 osób i składa się z zakresu podstawowego, który został uzgodniony z Twoim pracodawcą, oraz pakietów dodatkowych. Można je dokupić dobrowolnie, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz zakres ubezpieczenia do swojej bieżącej sytuacji życiowej.

Możliwość personalizacji dla każdego pracownika z osobna jego zakresu ochrony, to fundament dobrze skrojonej ochrony dla pracownika, oraz osoby zarządzającej przedsiębiorstwem (z dużo większym zakresem ubezpieczenia). Tylko dostęp przez agenta, do wielu rozwiązań, dający możliwość wyboru, oraz specyfiki osób zatrudnionych, pozwoli na dopasowanie najlepszego rozwiązania dla osoby ubezpieczanej.

Dokumenty pdf do pobrania

Ubezpieczenia Grupowe Otwarte

W ramach grupowego ubezpieczenia na życie, specjalnie z myślą o osobach niezatrudnionych na podstawie umowy o pracę stworzyliśmy możliwość ubezpieczenia grupowego otwartego, a w związku z tym wysokość opłacanej składki jest znacznie niższa, niż w ubezpieczeniu indywidualnym. Dzięki prostemu procesowi przystąpienia do ubezpieczenia ON-LINE, mają Państwo  możliwość łatwego  i szybkiego wyboru najbardziej odpowiadającego wariantu:

Ubezpieczenia na życie Rodzinne,
Ubezpieczenia na życie VIP,
Ubezpieczenia medyczne dla Dzieci,
Ubezpieczenie na życie Senior,
Ubezpieczenie Zdrowotne (karta medyczna),
Ubezpieczenie medyczne BEST DOCTORS,
Ubezpieczenie NNW Szkolne,
Ubezpieczenia NNW,

Dzięki wieloletniej współpracy z jednym z partnerów mogą Państwo skorzystać z ubezpieczenia   SWRN , z którym współpracujemy już 10 lat.
Zapis do ubezpieczenia jest możliwy  ONLINE w 4 minuty!
https://benefity.swrn.org.pl/index.html#UBEZPIECZENIA
Ponadto w ofercie znajdują się jeszcze inne propozycje, zapraszam do spotkania.

Ubezpieczenia grupowe dla firm. Dlaczego warto przystąpić do ubezpieczenia grupowego?

Ubezpieczenie grupowe dla firm jest to ubezpieczenie, które oferowane jest pracownikom przez pracodawcę. Dlaczego warto przystąpić do ubezpieczenia grupowego?

  • korzystna cena – dzięki ubezpieczeniu grupowemu możemy skorzystać z korzystniejszych cen za ubezpieczenie. Pracodawcy często negocjują niższe ceny za ubezpieczenie, co oznacza, że pracownik płaci mniej, niż w przypadku indywidualnego ubezpieczenia,
  • łatwiejszy proces aplikacyjny – proces aplikacyjny jest zazwyczaj prostszy i szybszy, niż w przypadku indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego. Pracodawca zazwyczaj zbiera potrzebne dokumenty i dane od pracowników, dzięki czemu proces aplikacyjny zajmuje mniej czasu,
  • szeroka gama oferowanych ubezpieczeń – pracodawcy oferują zazwyczaj szeroką gamę ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia od chorób krytycznych, a nawet ubezpieczenia od wypadków,
  • łatwy dostęp do ubezpieczenia – pracownicy często mają łatwy dostęp do ubezpieczenia grupowego dzięki pracy, co oznacza, że nie muszą szukać ubezpieczenia indywidualnego na własną rękę.

Ubezpieczenia grupowe dla firm. Kiedy warto się na nie zdecydować?

Ubezpieczenia grupowe dla firm, oferowane są przez pracodawców i stanowią korzystną alternatywę dla ubezpieczeń indywidualnych.Decyzja o przystąpieniu do ubezpieczenia grupowego powinna być uzależniona od kilku czynników:

  • stanu zdrowia,
  • oferty pracodawcy,
  • wymagań pracodawcy,
  • kosztów konkurencyjnego ubezpieczenia indywidualnego,
  • zakresu ubezpieczenia indywidualnego i grupowego,
  • stanowiska pracy oraz ryzyk, które się z nim wiążą.

O przystąpieniu do ubezpieczenia grupowego powinna być uzależniona od indywidualnych potrzeb i sytuacji pracownika. Warto dokładnie przeanalizować ofertę pracodawcy, koszty ubezpieczenia indywidualnego oraz swoje potrzeby związane z opieką medyczną i ryzykiem wypadków. Ciekawym rozwiązaniem są również polisy na życie w Nowym Sączu.