Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia Grupowe

Bezsporną zaletą każdego ubezpieczenia grupowego zawartego przez pracodawcę, jest szeroki zakres ochrony i niska składka – dużo niższa niż w umowie indywidualnej. Ubezpieczenie takie jest dostępne już od 3 osób i składa się z zakresu podstawowego, który został uzgodniony z Twoim pracodawcą, oraz pakietów dodatkowych. Można je dokupić dobrowolnie, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz zakres ubezpieczenia do swojej bieżącej sytuacji życiowej.

Możliwość personalizacji dla każdego pracownika z osobna jego zakresu ochrony, to fundament dobrze skrojonej ochrony dla pracownika, oraz osoby zarządzającej przedsiębiorstwem (z dużo większym zakresem ubezpieczenia). Tylko dostęp przez agenta, do wielu rozwiązań, dający możliwość wyboru, oraz specyfiki osób zatrudnionych, pozwoli na dopasowanie najlepszego rozwiązania dla osoby ubezpieczanej.

Dokumenty pdf do pobrania

Ubezpieczenia Grupowe Otwarte

W ramach grupowego ubezpieczenia na życie, specjalnie z myślą o osobach niezatrudnionych na podstawie umowy o pracę stworzyliśmy możliwość ubezpieczenia grupowego otwartego, a w związku z tym wysokość opłacanej składki jest znacznie niższa, niż w ubezpieczeniu indywidualnym. Dzięki prostemu procesowi przystąpienia do ubezpieczenia ON-LINE, mają Państwo  możliwość łatwego  i szybkiego wyboru najbardziej odpowiadającego wariantu:

Ubezpieczenia na życie Rodzinne,
Ubezpieczenia na życie VIP,
Ubezpieczenia medyczne dla Dzieci,
Ubezpieczenie na życie Senior,
Ubezpieczenie Zdrowotne (karta medyczna),
Ubezpieczenie medyczne BEST DOCTORS,
Ubezpieczenie NNW Szkolne,
Ubezpieczenia NNW,

Dzięki wieloletniej współpracy z jednym z partnerów mogą Państwo skorzystać z ubezpieczenia   SWRN , z którym współpracujemy już 10 lat.
Zapis do ubezpieczenia jest możliwy  ONLINE w 4 minuty!
https://benefity.swrn.org.pl/index.html#UBEZPIECZENIA
Ponadto w ofercie znajdują się jeszcze inne propozycje, zapraszam do spotkania.