Agent ubezpieczeniowy w Nowym Sączu – doradztwo finansowe

Jestem agentem ubezpieczeniowym z wyboru i dbam oto, by Państwa środki finansowe zwiększały swoją wartość i zabezpieczały nie tylko Wasza przyszłość, ale przyszłość Waszych najbliższych.

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie, oraz rozwiązań finansowych. Współpracuję z kilkunastoma podmiotami, po to, żeby możliwe było dopasowanie najlepszego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Ciągle uczę się, szukam i pozyskuję nowych partnerów, by obecnie posiadać jak najszerszą ofertę, oraz wszelkie nowości na rynku ubezpieczeń i finansów.

W swojej pracy łączę pasję ze swoją misją, którą jest zapewnienie dobrobytu i niezależności finansowej moich Klientów z Nowego Sącza i okolic. Oferuję Państwu szeroki wybór ubezpieczeń na życie, NNW, oraz zdrowotnych, zarówno w formie ubezpieczenia grupowego, realizowanego przez pracodawcę, jak i ubezpieczenia grupowego otwartego dostosowanego dla potrzeb pojedynczych osób.

Kolejnym tematem, którym się zajmuję, to obsługa przedsiębiorców w zakresie sukcesji, tzn zabezpieczenia interesów wspólników w spółkach za pomocą polis ubezpieczenia na życie.

Ponadto służę doradztwem finansowym w zakresie wyboru najkorzystniejszych programów oszczędnościowych i indywidualnych polis na życie.

Kilkunastoletnie doświadczenie daje mi możliwość dokonania analizy posiadanych przez Państwa rozwiązań ubezpieczeniowo-finansowych w sytuacji, gdy już od dłuższego czasu nie mają Państwo aktywnej pomocy ze strony agenta ubezpieczeniowego.

Po wielu latach nauki, często na własnych błędach, zdobyłem wreszcie umiejętności, które zaczynają procentować. Moja ocena własnej pracy zawsze będzie subiektywna, pozwolą więc Państwo, że oddam głos MOIM KLIENTOM.

Z poważaniem

Jacek Oleksy